Klaasi puhastus- ja kaitsekomplekt GLASS KIT DETAIL

DT-0344
€75.50
Laos
1
Toote üksikasjad
Brand: GRASS

Klaasi puhastus- ja kaitsekomplekt sisaldab kõiki vajalikke tooteid ja tööriistu klaaspinna ettevalmistamiseks kaitsekatete pealekandmiseks, samuti Nano Glass (NG) koostist, tänu millele veereb vihm ja mustus töödeldud pinnalt maha, jättes selle maha. puhastada pikemat aega.

Kasutusviis:
1. Pese autot kahes faasis, kasutades kontaktivaba ja manuaalset šampooni. 2. Klaasist mineraalsete lademete eemaldamiseks kasutage Glass Cleani. Soovitatav on puhastada vildist poleerimiskettaga või komplekti kuuluva klaasiaplikaatoriga niiskel klaaspinnal. 3. Pärast puhastamist on soovitatav klaasile vett lasta, et see oleks täiesti puhas. Vesi peaks seisma ühtlase kardinana klaasi pinnal. Kohtades, kus veekile puruneb, on vaja puhastusprotsessi korrata.4. Rasvatage klaasid eemaldajaühendi ja Glass Wipe mikrokiudklaasi puhastusrätiku abil. 5. Kasutage vahtaplikaatorit, et kanda Nano Glass klaasi kuivale pinnale ja jaotada see sirgjooneliselt. 6. 10-15 minuti pärast poleerige segu puhta Double Face mikrokiudrätikuga.
Koostis:
Nano Glass Nano Coating - 250 ml, Glass Clean Coating - 250 ml, Remover High-Performance Base Degreaser - 500 ml, Double Face Microfiber Towel - 1 tk, Glass Wipe mikrokiudrätik - 1 tk, Detail Aplicator klaasi ja kroomi käsitsi puhastamiseks - 1 tk, Detail Round Foam aplikaator - 1 tk.


Lisa see toode lemikutesse