Klaasipuhastusvaha GLASS CLEAN 250ml DETAIL

DT-0121
€27.00
Laos
1
Toote üksikasjad
Brand: GRASS
Sild: Exterior
Maht: 250ml

Glass Clean (GL) on klaasipinnale ohutu. Eemaldab orgaanilised ja anorgaanilised naastud, sealhulgas kaltsiumi ja katlakivi ladestused. Tagab täiusliku puhtuse ja nähtavuse: st maksimaalse ohutuse samal ajal

Sõidu. Glass Clean (GL) on väga soovitatav klaasi sügavaks puhastamiseks enne klaaskihi (GC) ja nanoklaasi (NG) hüdrofoobse katte pealekandmist - see pikendab preparaatide eluiga 2-3 korda.


Kuidas kasutada:

1. Tehke autokere kahefaasiline pesu eelpesuvahendiga (Active Safe (AS) või Ultra Safe (USA)) ja käsipesušampooniga (Second Phase (SP) või Acid Shampoo (AD)). Kuivatage klaasi pind kergelt, jättes selle veidi märjaks. 2. Kandke väike kogus toodet käsna aplikaatorile ja kasutage seda segu põhjalikult hõõrumiseks. Tähelepanu! Klaasipinna puhastamise kvaliteedi kontrollimiseks on vaja läbi viia test: valada ühtlaselt .Tähelepanu! Klaasipinna puhastamise kvaliteedi kontrollimiseks on vaja läbi viia test: valada vesi ühtlaselt pinnale. Kui vesi katab pinna ühe kihiga (kardin), siis klaas on täiesti puhas, vastasel juhul tuleb pinda uuesti töödelda. 3. Kui olete lõpetanud, loputage klaasi põhjalikult, et eemaldada Glass Cleanist (GL) jääke.

Lisa see toode lemikutesse