X-Vision Genesis II 800

Tootekood NS3744
€395.30
Laos
1
Toote üksikasjad

Genesis II on väga populaarse X-Vision Genesis sarja uus areng. Selle tooteperekonna uustulnukad toovad kaasa uued valgusmustri ja värske kujunduse võimalused. Genesis II seeria tuled on raamita sirged Led-lisatulepaneelid koos heledate Gemstone-i parktuledega, mis on paigutatud sõidutule moodulite vahele.

Genesis 600 II tuled on ühes versioonis saadaval ka koos soojendatava objektiiviga. Esimese põlvkonna Genesis tulede silma sõbralik värvitemperatuur on uute tulede peamine omadus. Genesis II on saadaval neljas suuruses 600, 800, 1100 ja 1300 mm. Kõigil versioonidel on nii punkt- kui ka hübriidvalikud ja Double Up funktsioon. Genesis II on varustatud pika kaabli, mitmekülgsete kinnitusvalikutega ja pika X-Visioni 5-aastase garantiiga.
Valgusentusiastide ja professionaalsete autojuhtide ootused on Genesis II seeria kujundamisel olnud nurgakivi. Need tuled on ideaalne valik nii professionaalidele, nõudlikele harrastajatele ja loomulikult ka kõigile teistele soovijatele hea nähtavuse ja ohutuse tagamiseks.
Funktsioon DOUBLE UP on mõeldud ainult maastikul kasutamiseks.
Lisa see toode lemikutesse